Your browser version is outdated. We recommend that you update your browser to the latest version.

Aby to nebylo tak jednoduché, máte k dispozici dvě přihlášky, a každá z těchto přihlášek má dvě varianty - v barvě a černobílou (pokud chcete šetřit svou tiskárnu). Stačí si jen vybrat tu, která se vám nejvíce zamlouvá, vytisknout, vyplnit (i pediatrem) a poté předat nám. 

Protože si myslíme, že jak pro vás, tak pro nás bude lepší alespoň krátké osobní setkání, plánujeme uprostřed léta menší akci, na které budeme přijímat přihlášky. O tom, kde a kdy se bude akce konat se dozvíte zde v sekci aktualitky, nebo na facebooku. Samozřejmě,  že ty děti, které začnou k nám do centra docházet až později, tak ty už donesou přihlášku přímo tam. Toto opatření je hlavně z těch důvodů, že vás nechceme nutit chodit do prostor kde bude probíhat rekonstrukce.

Ti rodiče, kteří již teď ví, že by službu využívali, ale jen nepravidelně, tak ti si vytisknou přihlášku příležitostnou. Ta bude platit po celý rok, tudíž nebude potřeba vždy vyplňovat nové údaje.

Pokud budete mít jakékoli dotazy, či připomínky, nebo se chcete jen informovat, zda je pro vaše dítko tato služba vhodná, můžete k tomu využít i kontaktní formulář v sekci kontakty.

Hlavním kritériem pro nás bude věk dítěte.