Your browser version is outdated. We recommend that you update your browser to the latest version.

Darina Moravanská

Jmenuji se Darina Moravanská a mám tři kluky. Jako rodi chci pro své děti to nejlepší. Pro mého staršího syna bylo ve třech letech moc důležité být s kamarády. Bohužel, díky babyboomu nemá každé dítě to štěstí, aby chodilo do školky hned od tří let. Toto byl můj hlavní důvod k tomu, proč jsem se rozhodla spoluzaložit toto Dětské centrum.

Původním povoláním chůva nejsem, ale pracuji na tom. Dále se vzdělávám, přeci jen, žádná škola vám neudělí akreditaci jen proto, že máte doma své vlastní děti :)Mám praxi s výukou dětí. Učila jsem výtvarku na ZUŠ, od předškoláků až po dospělé. Od roku 2013 jsem lektorkou výtvarných kurzů na DDM Mikulov.

V roce 2016 jsem absolvovala kurz na pedagoga volného času.

 

                                                                                                                                          Doplňující vzdělání a rekvalifikace:

                                                                                                                                           http://mrnouskove.com/data/documents/DB_certifikat.jpg

                                                                                                                                           http://mrnouskove.com/data/documents/DB_certifikat.jpg

                                                                            

 

 

Markéta Němcová

Jmenuji se Markéta Němcová, pocházím z Mikulova a vystudovala jsem Ekologii – ochrana a tvorba životního prostředí. Jsem maminkou tříletého Matyáška, je to velice živé a chytré dítě, se kterým se člověk nikdy nenudí.

Založit v Mikulově dětskou skupinu byl z počátku pouze humorný nápad, který vznikl na dětském hřišti před více než rokem, to se ale mě osobně nedotýkala situace s nástupem mého syna do mateřské školky. Letos je situace jiná a i mého Matýska se školka přímo týká. Po jeho nepřijetí do MŠ se nápad s dětským centrem vrátil, ale tentokrát už jsme to vzaly vážně a s velikou radostí jsme začaly jednat.

Nejsem učitelka, ale jsem máma a teta, děti mám ráda a baví mě s nimi pracovat. Své vzdělání si budu doplňovat jak jen to půjde, ale věřím, že nejvíce mě o zkušenosti obohatí praxe a čas strávený s dětmi.

 

                                                                                                         Doplňující vzdělání a rekvalifikace:

                                                                                                         http://mrnouskove.com/data/documents/MN_certifikat.jpg 

                                                                                                         http://mrnouskove.com/data/documents/MN_certifikat_resuscitace.jpg

 

 

 

Monika Janková

 Jmenuji se Monika Janková a bydlím v Mikulově. Studovala jsem zdravotnickou školu v oboru zdravotnického asistenta. V rámci studia jsem absolvovala praxi u dětí Neurologické oddělením v Dětské nemocnici Brně a Stacionáři Terezy Novákové – Kociánka, Brno.

Ve školních osnovách byl zahrnutý i předmět Psychologie a pedagogiky. Po ukončení studia jsem 6 let pracovala na Traumatologickém oddělení v Úrazové nemocnici v Brně, kde jsem se zúčastňovala kurzů první pomoci a ošetřovatelství. Různé semináře v rámci zdravotnického vzdělávání a ošetřovatelské péče. Ráda pracuji s dětmi a už několik let jezdím jako zdravotník a vedoucí na letní tábory. Proto mě zaujala možnost práce s malými dětmi, kde s nimi můžu malovat, zpívat, cvičit a tak….

Nadále mám plánu se vzdělávat a získávat odborné vědomosti jak po zdravotnické ošetřovatelské péče, tak i po pedagogické stránce.

 

 

 

 

 

 

Dáša Grůzová

Informace o naší chůvě dodáme co nejdříve. Děkujeme za pochopení.